2009 tüdrukute esimene turniir LähtelKlubi 11 vahvat tüdrukut startisid reedel, 9. novembril Tartu poole. Ööbimise peatuse tegime Jõulumäel, et lapsed saaksid end välja puhata ja jätkasime teekonda hommikul. Lähte Spordihoones alustasime oma esimest kohtumist kl 10.10 ja vastaseks FK Olaine. Alustasime üsna rabedalt. Kuna saal oli harjumatult suur, ei saanud mängijad ennast liikuma ja kaitse laskis kõvasti läbi. Paljud mängijad ei teadnud, mis nad teatud olukordades peavad tegema. Lasime endale kiiresti lüüa 4 väravat. Seepeale saime ise ründes end käima ja vastasime kiiresti 2 väravaga. Paraku sai 15 minutit kiiresti läbi ja pidime leppima kaotusega. Peale mängu saime rääkida erinevate positsioonide ülesannetest, liikumisest kaitses ja ründes. Teine mäng kohtuti väga hea SK Barca võistkonnaga, kes olid tehnilised ja mängisid julgelt palliga. Tulemuseks 4:0. Paraku olime jälle üsna tagasihoidlikud ja unustasime kaitses oma mängijad markeerimata. Kolmas kohtumine Kohila Püsivusega lõppes 2:0. Mida mäng edasi, seda paremaks asi läks. Mängijad õppisid igast mängust ja selle üle on vaid hea meel. SK 10 Premium võistkonnale saadi kenasti vastu ja selle ka võitsime 4:0. Alagrupi viimases mängus said maksvaks väravavahi väljalöögid ja kaisemängijate lohakus. Tulemuseks 3:1. Nüüd mängisime 5.-6. koha peale. Vastaseks SK 10 Premium. Tartlased läksid kohe meie enda eksimusest juhtima. Selle vea aga parandasime kohe ja tulemuseks 3:1. Kokkuvõttes 5. koht.
Turniir oli meie tüdrukutele heaks proovikiviks ja debüüdiks lausa viiele mängijale, kes on trennis käinud vaid 2 kuud. Super! Kusjuures väga head suhtumist näitasid ja tahtmist täis olidki just kõige nooremad. Esimest korda seisis väravapostide vahel Meele, kes osutus väga heaks valikuks, kuna tegemist on nutika tütarlapsega, kes ise soovib õppida. 
Jala said valgeks Eva Kätliin Leidas (5), kes valiti ka võistkonna parimaks mängijaks, Kätrin Kuuder (3), Melissa Rei (1) ja Emma Liisi Leidas (1).
Mängisime koosseisus: Meele Kelder (vv), Erika Viil, Renate Viil, Eva Kätliin Leidas, Emma Liisi Leidas, Kätrin Kuuder, Grete Kundikov, Merilee Niits, Brigita Õue, Melissa Rei ja Saara Põld.

Tagasiteel põikasime Viljandis läbi Armeenia köögist, kus tegime suured praed ja Pärnus külastasime Batuudikeskust. 
              

              Pildid: Kateriin Kuusk, Margus Kuusk


Previous
Hooaeg lõpetati ühislaagriga
Next
2006 võistkond osales SK 10 turniiril

4 replies

Email again:
jEMsDIJPd June 27, 2020
YsVSBRwpDKlb
JztVeYSGhyuc June 27, 2020
DRbliNUIvJWmHc
INEOMfnxswmiJ September 23, 2020
oiHnYTXIudxqLAe
YvreWnCI September 23, 2020
wefHTLbRaIc