Leisi JK poisid Kilingi-Nõmmes viiendad

27.jaanuaril toimus Kilingi-Nõmme Spordihoones jalgpalliturniir Väikelinna Cup, kus osales ka Leisi JK võistkond. 12 osalenud võistkonna hulgas saime viienda koha.
Leisi JK poiste võistkond Kilingi-Nõmme Spordihoones toimunud jalgpalliturniiril Väikelinna Cup 2018 ja saavutati igati korralik 5.koht.
Alagrupis olid vastasteks JK Järve, Pärnu JK Vaprus (Must) ja Pärnu JK Poseidon V võistkonnad.
Esimeses mängus oli vastaseks JK Järve. Mängus selgelt domineerisime, kuid vastased lõid väravaid. Selgelt oli märgata, et meil on vähe mängupraktikat, vastane suudeti tugeva pressingu alla panna, kuid võimalusi realiseerida ei suudetud. Paraku ei suudetud hoiduda ka oma eksimusest - esimesel korral jäi meie kaitseliin veidi hõredaks ning vastane karistas selle ära. Teisel korral ei tabanud meie väravavaht tagasi söödetud palli, vastasel õnnestus see ära võtta ning väravasse toimetada. Küll tuli 0:2 kaotus, kuid mängupilt iseenesest oli korralik. Vajaka jäi rünnakute realiseerimisest, mis suuresti jääb vähese mängupraktika taha. Võimalusi oli, löögile saadi, kuid väravasse palli ei läinud.
Teises alagrupimängus tuli vastaseks Pärnu JK Vaprus Must võistkond. Ka selles mängus olime rohkem palli valdajad, kuid pall väravasse ei lähe. Vaid korra suutsid poisid vastase väravavõrgu sahisema panna, kui resultatiivne oli Kristofer Vallau.
Kolmas mäng ja vastaseks võõrustajate V võistkond. Ka selle mängu võitsid poisid 1:0, kuigi võimalusi oli veel mitmeid. Meie väravalööjaks oli Kristofer Rand.
Saavutasime alagrupis 2.koha ning edasi ootasid mängud 4.-6.kohale.
Esimeses kohamängus saime vastaseks Pärnu JK Vaprus Sinine võistkonna. See oli Leisi JK parim esitlus turniiril. Vastane pandi kohe surve alla, kaitses tegutseti kiirelt ja otsustavalt. Meie arvukatest võimalustest realiseeriti küll vaid kaks, kuid mängupilt oli korralik. Meie väravalööjateks olid Kristofer Rand ja Üllari Kaasik.
Turniiri viimases mängus, kus selgus 4.koha omanik, oli meie vastaseks Saaremaa JK aameraaS. Derbys võitlust jagus, paraku sai saatuslikuks meie kehv realiseerimine rünnakutel. Vastane realiseeris oma ühe võimaluse kolmest ja ning 4.koht oli nende. Meie saagiks jäi 5.koht.
Kokkuvõttes hea tulemus poiste poolt. Mis tegi rõõmu, oli väljaku nägemine. Suudeti mängida söötu, oli julgust vastasne 1:1 olukordades ette võtta. Tööd peame tegema rünnakute lõpetamise kallal. Kui ise väravaid ei löö, siis ei ole võimalik ka võita.
Leisi JK mängis koosseisus: Kert-Kristjan Rahu, Kristofer Rand, Kristofer Vallau, Arkos Raian King, Üllari Kaasik, Madis Mägi, Marten Kuusk ja Markus-Erik Lempu.
Järgmine väljakutse ootab ees 18.veebruaril, kui Muhu Spordikeskuses toimub Sõbrapäeva jalgpalliturniir.
Previous
2006 tütarlapsed võistlesid Lähtes
Next
Naistel kodusaalis viik

No replies

Email again: