U-11 tüdrukutelt Suure-Jaani turniirilt 3. koht

Pühapäeval, 13.jaanuaril osales JK Saarepiiga noorimate tüdrukute grupp Suure-Jaanis toimunud turniiril. Vaatamata pikale võistluspausile sõideti koju igati tubli 3. kohaga.
Esimeseks vastaseks oli võõrustajate võistkond SK Suure-Jaani United. Meie tüdrukute bravuurikas algus andis mõista, et siit tahetakse võtta ikka maksimum. Tuli võit numbritega 2:0. Kindlasti oli ka rohkem võimalusi, kuid natuke jäi puudu õnnest ja täpsusest. Skoori tegid Saara ja Melissa.
Teine mäng Maardu LM tüdrukutega. See mäng nii lihtne enam ei olnud, vastased olid kogenumad ja tehnilisemad. Meie tüdrukud läksid mängule vastu taas bravuurikalt, kuid vastane hakkas vastu. Eks veidi oli oma süü ka esimese mängu võidul. See lummas tüdrukuid ja nad lootsid kindlasti ka sellest mängust võitu. Paraku tuli 0:1 kaotus. Ei midagi hullu, võrdsete mäng ja seekord olid edukamad vastased.
Kolmas mäng ja Põlva FC Lootos. Tegutsesime ettevaatlikumalt ning saavutasime kahe väravalise edu. Tunnetades oma üleolekut, jäi kaitsetöö veidi unarusse ning vastastel õnnestus üks värav tagasi lüüa. See aga tekitas taas kerge peataoleku ning mängupilt muutus taas ärevaks. Siiski tuli võit numbritega 2:1 ja tüdrukud õnnelikud. See tähendas, et kolmanda koha olime juba kindlustanud. Värava lõid Saara ja Eva Kätliin.
Enne kahte viimast turniiri mängu oli Maardu LM ja SK Barca 7 punktiga, JK Saarepiiga 6 punkti, Põlva FC Lootos 3 punkti ja SK Suure-Jaani United 0 punkti. Siis aga ei suutnud Maardu LM enamat kui viik kohtumises Suure-Jaani vastu ning see andis meile võimaluse viimase mängu võidu korral turniir võidukalt lõpetada. Viimaseks vastaseks oli tugev SK Barca. Tüdrukud võtsid end kokku ja andsid hea lahingu, paraku jäi natuke siit-sealt puudu ning tuli 0:2 SK Barca paremust tunnistada. See tähendas meie tüdrukutele kolmandat kohta.
Tüdrukud, te olite tublid!
3. koht - loomulikult annab tunda väheses mängupraktikas, aga nüüd algus taas lahti tehtud ja saab ainult paremaks minna.
JK Saarepiiga koosseis turniiril: Meele Kelder (vv), Kätrin Kuuder, Grete Kundikov, Erika Viil, Eva Kätliin Leidas (K), Melissa Rei, Saara Põld, Renate Viil ja Brigita Õue. Treenerid Kateriin ja Margus Kuusk.

Suured tänusõnad treeneritelt ja tüdrukutelt lastevanematele, kes olid nõus selle mõnusa reisi kaasa tegema ja häälekalt mängudele kaasa elasid! Teine kord jälle        JK Saarepiiga võistkond turniiril (fotod Suure-Jaani CUP FB lehelt)
Previous
Klubi jõulupeol sai mängida ja ujuda
Next
Liisu Koppel U-16 koondisega laagris

6 replies

Email again:
snoAaRDFkjx June 27, 2020
DiQfEnZmtjxJWVyk
qblFhmAR June 27, 2020
ZWObUQDlNoxaIV
KdEucBvtYWfClM August 01, 2020
SnlQvBfRYZjWFDw
WncixhYsF August 01, 2020
RbrDgmMoeu
DMkhTRfLxugClmj September 23, 2020
jcmdosPnJHMSDaVh
dvIsJhmtUMSGzo September 23, 2020
iABfdUvCphXKzTt