U15 tütarlapsed alustasid hooaega

20. aprillil alustasid U-15 tütarlapsed oma põnevat teekonda jalgpallimaailmas, kui alustati suvehooajaga. Hooajaga, kus senisest rohkem mängijaid platsil, mänguaeg pikem ning uus saladuslik- suluseis- juures. 
Esimesed mängud on kindlasti sisseelamiseks. Peame väga palju õppima igas faasis ja igas positsioonis. Aga oleme tublid ja saame tugevamaks! 

Esimeses mängus tugeva FC Elva vastu kogesid tüdrukud esmakordselt suluseisu ja suurema formaadiga mängijate arvu väljakul. Lasime lõuna-eestlased liiga lihtsalt keskelt läbi purjetada ja enda elu raskeks teha.
Tõdesime, et tüdrukud ei jää alla milleski ja vaid mängukogemust on vaja. Lõppseisuks 0:5.
Teises mängus FC Kuressaare vastu panime kinni tugevad mängijad, kuid mõned augud veel on, mis tuleb "kinni nõeluda". Igaühel jäi natuke kuskilt puudu ja vastased karistasidki kohe eksimused ära. Skooriks 3:0 vastastele. 
Kolmandas mängus võõrustasime Tallinna FC Flora tüdrukuid. Katsetasime uusi positsioone ning mänguaega teenisid kõik. Nägime ära kohad, kus peaks juurde panema. Meil oli ees nii mõnigi hea võimalus ja ilusast söödust saigi läbijooksule Liisu, kes meie auvärava lõi. Head meelt tegi see, et saime oma väravatearve avatud ning näitasime, et oskame ka lüüa. Teiselt poolt teeb kurvaks asjaolu, et kaitses tõmbame ise omale väravaid sisse. Kokkuvõttes 1:4 pealinlastele.
Järgmises mängus kohtume Nõmme Kalju tüdrukutega Tallinnas. Seniks aga harjutame edasi.


Previous
PIIRKONDLIKUD TREENINGUD ALGAVAD TAAS
Next
Angla Tuuliku Jooks 2018 peasponsoriks oli ilus ilm

No replies

Email again: