SAAREPIIGA SUVE CUP 2015

1. Tartu SK10 I          7 võitu           44:0 21 punkti
2. JK Saarepiiga        5 võitu, 2 kaotust        24:9 15 punkti 
3. Paide Linnanaiskond Tapa  4 võit, 1 viik, 2 kaotust   13:9 13 punkti 
4. Suure-Jaani United Naised  4 võitu, 3 kaotust        18:5 12 punkti 
5. JK Kuusalu Kalev      3 võitu, 1 viik, 3 kaotust     4:21  10 punkti   
6. Rakvere JK Tarvas Emad 2 võitu, 5 kaotust       5:34    6 punkti 
7. FC Kuressaare Tüdrukud 2 võitu, 5 kaotust            7:18 6 punkti    
8. Tartu SK10 II        0 võitu, 7 kaotust          0:19 0 punkti

Parim väravavaht: Anu Alajärv (JK Kuusalu Kalev)
Parim väravakütt: Kristina Iljina (Tartu SK 10 I)
Parim mängija: Mariana Kees (JK Suure-Jaani United Naised)
Turniiri ilusaim värav: Carina Adolfsson (Rakvere JK Tarvas Emad)

REEDE, 3.JUULI


13:00 JK SAAREPIIGA - TAPA/PAIDE LINNANAISKOND 5:1
Eva Ratas 3, Anne-Mai Alas 1, Kateriin Kuusk 1 - Keili Kadak 1

13:35 RAKVERE JK TARVAS EMAD - SK SUURE-JAANI UNITED NAISED 0:5
omavärav 1 - Mariana Kees 2, Helis Ojala 1, Mari-Liis Kikkinen 1

14:10 JK KUUSALU KALEV - TARTU SK10 I  0:12
Renita Roopalu 4, Samanta Uueda 3, Mariliis Limbak 2, Geili Rehkli 1, Kristina Iljina 1, Diana Belolipetskaja 1

14:45 TARTU SK10 II - FC KURESSAARE TÜDRUKUD  0:2
Grete Jõgi 1, Annemari Pruul 1

15:20 JK SAAREPIIGA - SK SUURE-JAANI UNITED NAISED 3:1
Anne-Mai Alas 2, Eva Ratas 1 - Helis Ojala 1

15:55 RAKVERE JK TARVAS EMAD - TAPA/PAIDE LINNANAISKOND 0:7
omavärav 1 - Jana Prutenskaja 4, Anna Maria Mets 2

16:30 JK KUUSALU KALEV - FC KURESSAARE TÜDRUKUD  0:4
Annemari Pruul 3, Grete Jõgi 1

17:05 TARTU SK10 II - TARTU SK10 I  0:7
Diana Belolipetskaja 2, Kristina Iljina 2, Mariliis Limbak 1, Samanta Uueda 1, Renita Roopalu 1

17:40 JK KUUSALU KALEV - SK SUURE-JAANI UNITED NAISED  0:4
Mariana Kees 3, Maive Jürmann 1

LAUPÄEV, 4.JUULI

11:00 JK SAAREPIIGA - RAKVERE JK TARVAS EMAD9:1
Anne-Mai Alas 3, Eliisa Saar 2, Kristina Teern 1, Kateriin Kuusk 1, Liisa Mere 1, Marie-Elis Kuivjõgi 1 - Kadi Matt 1
11:35 TARTU SK10 II - JK KUUSALU KALEV 0:1
omavärav

12:10 TAPA/PAIDE LINNANAISKOND - JK SUURE-JAANI UNITED NAISED 1:0
Jana Prutenskaja 1

12:45 TARTU SK10 I - FC KURESSAARE TÜDRUKUD 5:0
Geili Rehkli 2, Kristina Iljina 2, Renita Roopalu 1

13:20 JK SAAREPIIGA - TARTU SK10 II 2:0
Liisa Mere 1, Kateriin Kuusk 1

13:55 RAKVERE JK TARVAS EMAD - JK KUUSALU KALEV 1:2
Carina Adolfsson 1 - Pille Plakk 2

14:30 TAPA/PAIDE LINNANAISKOND - TARTU SK10 I 0:3
Renita Roopalu 2, Kristina Iljina 1

15:05 JK SUURE-JAANI UNITED NAISED - FC KURESSAARE TÜDRUKUD 4:0
Mariana Kees 3, Helis Ojala 1

15:40 JK SAAREPIIGA - JK KUUSALU KALEV 0:1
Pille Plakk 1

16:15 RAKVERE JK TARVAS EMAD - TARTU SK10 II 1:0
Carina Adolfsson 1

16:50 JK KUUSALU KALEV - TAPA/PAIDE LINNANAISKOND 0:0

17:25 JK SUURE-JAANI UNITED NAISED - TARTU SK10 I 0:1
Kristina Iljina 1

18:00 TAPA/PAIDE LINNANAISKOND - FC KURESSAARE TÜDRUKUD  2:1
Jana Prutenskaja 2 - Annemari Pruul 1

PÜHAPÄEV, 5.JUULI

11:00 TARTU SK10 II - TAPA/PAIDE LINNANAISKOND 0:2
Anna Maria Mets 1, Jana Prutenskaja 1

11:35 RAKVERE JK TARVAS EMAD -  TARTU SK10 I    0:11
Kristina Iljina 3, Renita Roopalu 2, Samanta Uueda 2, Diana Belolipetskaja 2, Geili Rehkli 1, Anastasia Otrutskaya 1

12:10 JK SAAREPIIGA - FC KURESSAARE TÜDRUKUD 5:0
Kateriin Kuusk 2, Liisa Mere 2, Eva Ratas 1

12:45 TARTU SK10 II - JK SUURE-JAANI UNITED NAISED  0:4
Mariana Kees 3, Helis Ojala 1

13:20 RAKVERE JK TARVAS EMAD - FC KURESSAARE TÜDRUKUD  2:0
Kairit Arpo 1, Carina Adolfsson 1

13:55 JK SAAREPIIGA - TARTU SK10 I 0:5
Geili Rehkli 2, Diana Belolipetskaja 1, Kristina Iljina 1, Samanta Uueda 1

VÄRAVALÖÖJAD:
11 väravat - Kristina Iljina  (Tartu SK10), Mariana Kees (JK SUURE-JAANI UNITED)
10 väravat - Renita Roopalu
  8 väravat - Jana Prutenskaja
  7 väravat - Samanta Uueda
  6 väravat - Geili Rehkli, Diana Belolipetskaja, Anne-Mai Alas
  5 väravat - Kateriin Kuusk, Eva Ratas, Annemari Pruul
  4 väravat - Liisa Mere, Helis Ojala
  3 väravat - Mariliis Limbak, Anna Maria Mets, Carina Adolfsson, Pille Plakk
  2 väravat - Eliisa Saar, Grete Jõgi
     1 värav - Anastasia Otrutskaya, Kristina Teern, Marie-Elis Kuivjõgi, Mari-Liis Kikkinen, Maive
        Jürmann, Keili Kadak, Kadi Matt, Kairit Arpo
3 omaväravat

KOOSSEISUD:
1. Tartu SK 10 I: Anastasia Otrutskaya, Diana Belolipetskaja, Mariliis Limbak, Geili Rehkli, Renita Roopalu, Samanta Uueda, Kristina Iljina
Võistkonna parim: Geili Rehkli
Treener: Kalev Kajak

2. JK Saarepiiga: Kristina Teern, Kateriin Kuusk, Lisett Nurja, Liisa Mere, Eva Ratas, Marie-Elis Kuivjõgi, Eliisa Saar, Anne-Mai Alas, Kerli Kask
Võistkonna parim: Kristina Teern
Treener: Kateriin Kuusk

3. Tapa/Paide Linnanaiskond: Karmen Goldin, Liisi Troska, Kelly Lilleoja, Maarja Virula, Anna MAria Mets, Keili Kadak, Jana Prutenskaja, Viktoria Martsinkevits
Võistkonna parim: Maarja Virula
Treener: Kalmer Klettenberg

4. Suure-Jaani United naised: Jaanika Kaviak, Annika Holtsmann, Maive Jürmann, Kersti Kürsa, Mari-Liis Kikkinen, Anne-Mai Tsilk, Gerta Jürjens, Helis Ojala, Mariana Kees
Võistkonna parim: Mariana Kees
Treener: Sergei Vassiljev, Silver Nõmmiksaar

5. JK Kuusalu Kalev: Pille Plakk, Eeva-Maria Jõesalu, Anu Alajärv, Gitte Lees, Kristin Ülevainu, Liisbeth Kallakmaa, Birgit Eesalu
Võistkonna parim: Pille Plakk
Treener: Sander Piibemann

6. Rakvere JK Tarvas Emad: Margit Kalinkin, Anneli Ratas, Siiri Tovstik, Külli Raudsalu, Ülle Ljas, Rita Trasberg, Tiia Raud, Piret Elm, Kadi Matt, Kairit Arpo, Margit Torstenberg, Heivi Arjus, Killu Kool, Carina Adolfsson
Võistkonna parim: Külli Raudsalu
Treener: Carina Adolfsson

7. FC Kuressaare tüdrukud: Grete Jõgi, Eva Mihkelson, Annemari Pruul, Agathe Kriska, Triinu-Eliise Põld, Karmen Kelsi Kruut, Elisabeth Vaarik, Katrin Kurvits
Võistkonna parim: Grete Jõgi
Treener: Annemari Pruul

8. Tartu SK 10 II: Robin Käsi, Veronika Anušova, Marilin Tammeorg, Elis Popova, Anna Aganits, Laura Gusseva, Lilia Proškina, Anne-Maria Jazikova, Helena Piir, Kristiina Sumnikova, Cathreen Selgis
Võistkonna parim: Laura Gusseva
Treener: Kalev Kajak