Kodustaadion tõi U-15 võistkonnale võidu

JK Saarepiiga U15 tüdrukud saavutasid Eesti meistrivõistlustel oma esimese võidu, kui koduväljakul alistati Viimsi MRJK tüdrukute võistkond 4:2.

Mänguskoori avas Liisi Koppel mängu 24.minutil.
Esimene poolaeg jäi viiki 1:1.
Teisel poolajal skoorisid ka Meribell Rüütel (40.minutil), Anette Ige (48.minutil) ja Saskja Lember (64.minutil).

Väga tubli mäng tüdrukute poolt. Enesekindlust on juurde tulnud ning julgust palliga mängida.
Väga suurt kiitust väärib Lissel Lee Tamtik, kes kaitseliinis on väga enesekindel ja vastastel tema vastu on väga-väga raske.
Kindlasti kiidan ka Anette Ige ja Kristina Rand, kes kaitseliinis on asendamatud. Väikeseid äpardusi veel tuleb, aga ilma nendeta ei ole võimalik paremaks saada,
Väravavaht Hedina Madisson kosub ja kogub enesekindlust. Tema väljalöögid on juba väga head ja kindlasti annab see võistkonnale palju enesekindlust.
Keskväljal tegutsenud Liisu Koppel on ka vormi tõusmas ning juba oli näha sära tema mängus. Head võitlused ja pingutus, mis kõige tähtsam - pealelöögid hakkavad tulema. Tubli Liisu!
Saskja Lember, Nora Mahlak, Luise Mägi, Liisi Koppel ja Meribell Rüütel - mängijad, kes tulevikus palju väravaid lööma hakkavad. On tahtmist ja pealehakkamist, kõik ei tule veel välja, mis mõttes ja plaanis. Aga see on täiesti normaalne.Ikka samm-sammult - järgmises mängus õnnestub juba veel paremini.
Marilyn Lempu oma pikkade audi sissevisetega võib põhjustada vastastele palju peavalu.

ME VÕITSIME!

Ja seda teenitult. Kõik pingutasid, andsid endast maksimumi. Treenerid olid väga rahul. Tüdrukud, suur-suur aplaus Teile!

Kindlasti motiveeris tüdrukuid ka pealtvaatajate kohalolek. 33 silmapaari jälgis kaasaelades mängu ja nii mõnelgi oli lõpuks hääl kähedaks karjutud.
Uus väljakutse ootab meid juba eeloleval neljapäeval ja seda taas Leisi staadionil. Seekord võõrustame Tallinna FC Ajax võistkonda, kes liigatabelis hetkel kuuendal real kolme võiduga.