Leisi JK 2008 poisid osalesid turniiril Lähtes

06.jaanuaril toimus Lähte Spordihallis turniir SK10 Premium Cup 2008 vanusegrupi poistele.
Leisi JK poistele oli see esimene turniir peale välishooaega.
Öine ärkamine, pikk sõit ja hommikune jalgpall ei käi kokku. Pigem vastupidi.
Turniiril osales 10 võistkonda, kes olid jagatud kahte alagruppi. Meie vastasteks olid JK Merkuur Juunior I, FC Tarvastu, FK Valmiera ja Keila JK II võistkonnad.
Esimene vastane oli meil FC Tarvastu. Sõna otseses mõttes - poisid alles unelesid. Väga vaevaline oli see liikumine. Mängu lõpptulemus 0:1.
Teine mäng ja vastaseks tugev Läti võistkond FK Valmiera.
Selles mängus oli sees juba särtsakamaid liigutusi ning võitlust. Vastane läks küll juhtima 2:0, kuid siis algas nö. meie mäng. Tugev surve ja vastased enam meile ohtlikuks ei saanud. Pigem olid meie poisid need, kes vastase "nurka surusid". Ühe sellise surve tagajärjel eksisid vastased sööduga ning Kristofer Rand lõi kindlalt palli väravasse. Oli veel võimalusi, kuid löömata need seekord jäid. Lõpptulemus 1:2, aga seda hea mänguga.
Kolmas mäng ja vastaseks JK Merkuur Juunior I võistkond. Samuti üks väga hea võistkond. Ja seekord me vastu ei suutnud hakata. Kaotusenumbrid olid 0:6. Veidi mõjutas tulemust ka kahe mängija haigus - Üllari Kaasik ei saanud enam üldse väljakule ning Marten Kuusk mängis kõhuvaluga pool mängu, siis tuli välja. Aga mis teha, aeg ja ilm on niisugused ning viirused varmad lapsi üles otsima.
Alagrupi viimases mängus tuli vastaseks Keila JK II. Leisi JK surus ja surus, pall väravasse ei lähe. Hoopis vastased olid need, kes ühe harvadest rünnakutest realiseerisid. Õnneks tõi meid mängu tagasi Kristofer Vallau, kes oskuslikult palli vastase selja taha toimetas. Ja mängu viimane minut, tablool seis 1:1. Aga meil oli vaja võitu! See tuli... 25 sekundit enne lõpuvilet sai Arkos Raian King jala ilusasti palli ette ning suunas selle väravavahi ja posti vahele. Võit 2:1 ja miinimumeesmärk täidetud.
Veerandfinaal jäi meil siiski viimaseks mänguks. Vastaseks oli JK Merkuur Juunior II võistkond. Meie jõuvarud olid otsas ning tahtmisest üksi ei aidanud. Kaotusnumbrid selles mängus 0:5.
Kokkuvõttes jagasime 5.-8.kohta.
Võrdselt mängida suudavad poisid kõigiga. Puudu jääb ehk natuke siit ja natuke sealt, aga see on treenitav ning eesmärk saavutatav. Tippvormi peame saama kevadeks.
Leisi JK võistkonnas osalesid: Kert-Kristjan Rahu, Kristofer Rand, Kristofer Vallau, Arkos Raian King, Marten Kuusk, Üllari Kaasik, Markus-Erik Lempu ja Kuldur Lehtmaa.
Meie parimaks mängijaks valiti turniiril Kristofer Vallau.
Järgmine võistlus on jaanuarikuu lõpus, kui osaleme turniiril Väikelinna Cup, mis toimub Kilingi-Nõmmes. 
Eelmine
Palju Õnne!
Järgmine
Sõbrapäeva turniir 2018

Vastused puuduvad

Email again: