Naiste minijalgpalli meistriks krooniti JK Saarepiiga

Täna toimusid Kuressaare Spordikeskuses Saaremaa minijalgpalli meistrivõistlused naiskondadele. Osales viis võistkonda - EV100, Lümanda Saurused, FC Kuressaare Tüdrukud, Kihelkonna ja JK Saarepiiga. JK Saarepiiga esimeseks vastaseks oli EV100 naiskond, kelle koosseisus mängisid kogemustega mängijad. "Krobeline alguse" järel sai JK Saarepiiga oma mängu käima. Esialgu oli ka "sihik paigast ära" ja löögid läksid mööda, kuid lõpuks selle vea parandas Jaanika Küttim, kelle täpne tabamus meile raske võidu tõi. Üks võit saavutatud ja eesmärk täidetud. Võiks ju rahul olla... aga mis teha, süües kasvab isu. Teises mängus oli vastaseks FC Kuressaare Tüdrukud võistkond. Noored ja tublid tüdrukud hakkasid JK Saarepiiga võistkonnale tublisti vastu, kuid siiski pidid tunnistama meie paremust. JK Saarepiiga võidu vormistas Kateriin Kuusk, kes lõi meie mõlemad väravad. 2:1 võit. Kolmandas mängus tuli vastaseks Lümanda Saurused. Võit ka selles mängus tulemusega 2:1. Meie väravad taas Kateriinilt. Sellega oli juba meistritiitel käes. Viimases mängus kohtuti Kihelkonna naiskonnaga. Pingevaba mäng, kuid siiski juba tekkinud kohustusest enda vastu oli vaja võtta võit. Ja see tuli, 5 sekundit enne mängu lõppu Kateriin tegi selle ära.
Neli mängu, neli võitu. Tublid tüdrukud! Sellega kaasnes Saare maakonna meistritiitel.
Ja nüüd koosseis: väravas Kätriin Tamm, kaitses Lissel Lee Tamtik, Kristina Rand, Anette Ige, Kateriin Kuusk, ründes Jaanika Küttim, Eliisabet Vaba ja Liisu Koppel. Esimest korda naiskonnas mänginud tüdrukud said väga hästi hakkama, kogenud Jaanika, Kateriin ja Kätriin andsid neile suure koguse enesekindlust. Täna oli see päev, kui tüdrukud astusid naiste võistkonna suunas suure sammu. Oleme uhked Teie üle!
Ja veel... Turniiri parima tiitel tuli meie võistkonda - Kateriin. Samuti tuli meie klubile turniiri resultatiivseima mängija tiitel - ka selle sai Kateriin! Kokku lõi ta 5 väravat.Eelmine
Saarepiiga esindatud U15 kogunemistel
Järgmine
U 15 koondise nimekirjas ka meie klubi mängija

Vastused puuduvad

Email again: