Naistel kodusaalis viik

JK Saarepiigad tegid kodusaalis 3:3 viigi
10. veebruaril võõrustas JK Saarepiiga naiskond rahvaliiga saalijalgpalli raames FC Pae United naiskonda. Kuna esimeses kohtumises võitsime vastaseid lausa 6:1, tuldi meie vastu kindlate võidumõtetega. Esimesed seitse minutit lubasid meile kindlat võitu, kuna skoor oli lausa 3:0. Siis aga lagunesime, positsioonivalik kaitses oli ebakindel ning rünnakutes ei osatud olukordi lahendada. Vastased lõid ära meie oma eksimustest värava all tekkinud segaduses just väravavahi ja viimase kaitsja vahel. Meid laastasid veidi ka haigused ning sellest tulnud väsimus organismis, mis ei lubanud täiel võimsusel end realiseerida ning andis kõvasti tunda füüsises. 
Mängu said sisse elada ka kaks uut tüdrukut, kes käivad Orissaare treeningutel ning on näidanud end heast küljest. Järgmistel mängudel saavad ka nemad kindlasti rohkem mänguaega.
Mängisime koosseisus: Kersti Riil (vv), Gerda Nelis, Kateriin Kuusk, Marika Koppel, Liisu Koppel, Kristina Ivaškiva, Riin Kostikov, Mariliis Kull, Alexandra-Sigrit Lindberg-Tarvis.
Järgmine kohtumine juba 25. veebruaril, kui külla tuleb Põhja-Tallinna JK Volta.
                                                                Foto: JK Saarepiiga erakogu

Hetkeseis tabelis: http://jalgpall.ee/rahvajalgpall/rahvaliiga/32/344 
Eelmine
Leisi JK poisid Kilingi-Nõmmes viiendad
Järgmine
Naiskond saalijalgpalli rahvaliigas liider

Vastused puuduvad

Email again: