Saarepiigad Elvas teised

Pühapäeval, 28. aprillil võeti ette pikk teekond Elvasse, et osaleda lahtistel meistrivõistlustel.
Eesmärgiks anda mängukogemust tüdrukutele, kes sel hooajal pallivad Noorte Rahvaliigas ning toetada neid vanemate mängijatega.
Formaat oli huvitav: väljakul 4+1. See andis mängijatele palju pallipuuteid ning rohkesti väravavõimalusi. 
Alagrupimängud algasid meile väga hästi- saavutasime täiseduga alagrupi vōidu alistades Võru FC Helios II 1:0 (Liisu), FC Otepää 2:0 (Liisu, Kateriin), Puhja SK Barca / RCW 2:1 (2x Kateriin) ja FC Fööniksi 2:0 (2x Kateriin).
Poolfinaalis tuli meile vastu esimese alagrupi teine koht ehk Lootose Vutid. Normaalaeg lõppes 1:1 (Kateriin) ja penaltidest meile võit! Kätriin tegi hea tõrje ja meie lõime sisse- rohkem polnudki vaja. Turniiri eesmärk sai täidetud- jõuda finaali. Finaalis vastaseks JK Welco, kes võitis oma alagrupi. Mäng toimus enamjaolt vastaste väljakupoolel, kahjuks ei suutnud me kuidagi palli väravasse toimetada. Kokkuvõttes viik ja jälle penaltid. Nagu teada, siis need on üks suur loosimäng ja võita võib emb-kumb. Paraku esimese penalti lõime mööda ja kuigi teised sisse, siis vastased lõid samuti sisse. Ideaalsest turniirist lahutas meid vaid üks värav. Lõpuks saime väga tubli teise koha!
Tüdrukud olid väga tublid! Väljakul käisid noored, aga oskustega mängijad, kes tegid elu raskeks endast mitu korda vanematel mängijatel.

Koosseis: Kätriin (vv), Liisu, Liisi, Marika, Riin, Anette, Kristina ja Kateriin.
Järgmine etapp toimub MiniArenal 22.06.


Eelmine
Angla Tuuliku Jooks 2019 – vahva jooksupäev kogu perele
Järgmine
Elva lahtistelt Meistrivõistlustelt MiniArena etapilt esikoht

Vastused puuduvad

Email again: