Võitluslik mäng, napp kaotus

JK Saarepiiga võõrustas oma hooaja eelviimases mängus FC Elva võistkonda ja pidi tunnistama vastaste nappi paremust.
Kolmapäeval toimus Leisi staadionil Eesti jalgpalli meistrivõistluste mäng, kus JK Saarepiiga U15 tüdrukute võistkond võõrustas FC Elva võistkonda.
Kui terve päev oli ilm pea ideaalne, siis vahetult ennem mängu algas vihmasadu, millele teisel poolajal lisandus tugev külm tuul. Aga tüdrukud pidasid vapralt vastu ja andsid südika lahingu.
Kevadel oli just FC Elva võistkond see, kelle vastu JK Saarepiiga tegi oma liigadebüüdi, siis olid meie kaotusenumbrid 0:5. Seekord läks tunduvalt paremini, kuid siiski tuli vastu võtta napp 1:2 kaotus.
Kui vastaste mängus jäi silma rohkem võistkonnamäng, siis meie tüdrukute puhul südikus. Hea on tõdeda, et kaitseliin (Kristina, Lissel Lee ja Anette) teeb järjest paremat mängu ning Hedina väravas on super! Natuke jääb veel vajaka ründes ja keskväljal, aga see saab lihvitud uueks hooajaks ideaalseks :)
FC Elva asus mängu juhtima mängu 33.minutil, kui meie väravavahi väljalöök ei olnud kõige õnnestunum. Vastase keskväli sai palli kiirelt toimetatud ründajale, kes palli kindlalt Hedinast mööda lõi.
Teisel poolaja 3. minutil võitles Riin palli kastis omale ja lõi kindlalt selle võrku, seis 1:1.
FC Elva võiduvärav sündis mängu 58.minutil, kui vastased said kiirelt läbijooksule ja värava eest läbi läinud palli sättis võrku värava tagumisse posti liikunud Regiina Kesküla. Tema oli FC Elva mõlema värava autor. Tubli ja hea vaistuga mängija.
Tuli küll kaotus, kuid seda lahinguga ja võideldes.
Järgmine mäng taas Leisi staadionil ja seekord võõrustame Saku klubi Sporting tüdrukuid. Esimene omavaheline mäng lõpes 2:4 kaotusega. Mäng toimub 13.oktoober ja algus kell 13.
Seekord esines JK Saarepiiga koosseisus:
Hedina Madisson (väravavaht), Anette Ige, Lissel Lee Tamtik, Kristina Rand, Riin Kostikov, Liisu Koppel, Luise Mägi, Liisi Koppel, Nora Mahlak ja Marilyn Lempu.